ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА-РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКЇ РАДИ

Дата: 04.06.2024 10:59

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта-рішення виконавчого комітету Долинської міськї ради

«Про затвердження  Правил розміщення зовнішньої  реклами

на території Долинської  міської територіальної громади»

Відповідно до  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про рекламу» - 03 червня 2024 року виконавчим комітетом Долинської міської ради було прийнято  регуляторний акт - рішення виконавчого комітету № 279  «Про затвердження  Правил розміщення зовнішньої  реклами на території Долинської  міської територіальної громади». З повним текстом рішення Ви можете ознайомитися в мережі Інтернет на офіційному сайті Долинської міської ради ради https://dolynsca-gromada.gov.ua/ у розділі «Регуляторна політика».

№ 279 Рішення про затвердження Правил реклами у новій редакції