Забезпечення найкращих інтересів дитини

Дата: 29.05.2024 13:35

Забезпечення найкращих інтересів дитини

Фото без опису

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято дитинства, захисту життя, здоров'я і прав дітей. Головними цілями відзначення цього дня є заохочення миру, братерства і взаєморозуміння між дітьми; закликати батьків, державні, урядові та неурядові організації захищати права і свободи дітей.

28 травня 2024 року з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей на базі комунального закладу «Долинський міський центр соціальних служб» відбувся круглий стіл щодо налагодження ефективної взаємодії підрозділу пробації з партнерськими організаціями щодо ефективної взаємодії при реалізації пілотного проєкту щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини.

Участь у нараді взяли працівники Кропивницького районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області, служби у справах дітей Долинської міської ради та комунального закладу «Долинський міський центр соціальних служб»

Під час круглого столу учасники обговорили нагальні питання щодо виконання Алгоритму взаємодії  служби у справах дітей, органів соціального захисту населення та уповноважених органів з питань пробації у межах реалізації пілотного проекту «Про запровадження та реалізацію пілотного проєкту щодо імплементації міжнародних стандартів правосуддя, дружнього до дитини, у практичну діяльність»

За результатами зустрічі сторони домовились про налагодження тіснішої співпраці з обміну інформацією щодо дітей, які перебувають у конфлікті із законом та які опинилися у складних життєвих обставинах, продовжувати роботу з питань профілактики правопорушень та злочинності у молодіжному середовищі.

Руслан Кулакевич,

Кропивницький районний сектор №3