ПОПЕРЕДЖЕННЯ Шановні споживачі житлово-комунальних послуг, КП «Долинський Міськкомунгосп» в котре повідомляє про необхідність повірки лічильників розподільчого обліку води або заміни на новий.

Дата: 15.05.2024 08:59

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

Загальні положення Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання»

1. Усе, що ввійшло в будинок -  має бити оплачене.
  2. Порядок розподілу обсягів спожитих комунальних послуг між споживачами визначено на рівні закону.

Розподіл обсягів водопостачання визначено статтею 10 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Відповідно до її положення, у багатоквартирному будинку, де одні квартири обладнані засобами розподільчого обліку води, а інші – ні, споживачі, які не мають індивідуальних лічильників або термін повірки сплив, оплачують послугу згідно із показниками загальнобудинкових лічильників та пропорційно до кількості осіб, які користуються послугами водопостачання.

Нарахування буде проводитися наступним чином: від показників загальнобудинкового лічильника віднімається сума показників засобу розподільчого обліку води (в квартирі), різниця ділиться на споживачів, що мешкають в будинку у яких відсутні засоби розподільчого обліку води або термін повірки яких закінчився.

Тому, рекомендуємо споживачам у яких відсутні засоби розподільчого обліку води чи термін повірки яких закінчився, звертатися до КП «Долинський Міськкомунгосп» для заміни квартирних лічильників

на новий або здійснення заходів щодо його повірки.

Звертаємо Вашу увагу, що згідно чинного Законодавства самовільне втручання до засобів(лічильників) розподільчого обліку води ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

За детальною інформаціє просимо звертатись за тел. 0664367076, 0675227790, 0661281185

З повагою,

Адміністрація КП «Долинський Міськкомунгосп»