Дата: 10.04.2024 16:50

Відповідно до наказу Міністерства культури та інформаційної політики України від 22 лютого 2024 року № 130 з метою проведення атестації педагогічних працівників у 2024 році наказом директора Комунального закладу “Дитяча школа мистецтв Долинської міської ради” створено атестаційну комісію та затверджено план її роботи.

Заяви та атестаційні документи приймаються до 22 квітня 2024 року          на адресу електронної пошти: doldmsh@ukr.net та надаються у паперовому вигляді секретарю атестаційної комісії для перевірки та реєстрації за адресою: вул. Центральна, буд.167, каб.202, м. Долинська Кропивницького району Кіровоградської області.

Наказ

Персональний склад