29 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 29.03.2024 14:25

29 березня 2024 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НА ПОРЯДОК ДЕННИЙ БУЛО ВИНЕСЕНО ТАКІ ПИТАННЯ:

Про затвердження Порядку надання послуг з виготовлення та встановлення надмогильного памʼятника загиблих (померлих) осіб, які брали безпосередню участь у бойових діях або забезпечували здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсіч і стримування збройної агресії в новій редакції.

Про затвердження рішення опікунської ради.

Про виконання фінансового плану комунального підприємства "Долинське міське комунальне господарство" при Долинський міській раді за 2023 рік.

Про затвердения звіту про виконання фінансового плану Комунального підприємства «Молодіжненське ВКС» при Долинській міській раді за 2023 рік.

Про підсумки фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства «Молодіжненське ВКС» при Долинській міській раді за 2023 рік.

Про підсумки фінансово-господарської діяльності КП «Комфортне місто» при Долинській міській раді за 2023 рік.

Про проведення місячника з благоустрою та наведення належного санітарного стану в населених  пунктах  Долинської територіальної громади у 2024 році.

Про демонтаж тимчасових споруд.

Про затвердження у новій редакції додатку 2 рішення міської ради від 23 лютого 2024 року #118 "Про затвердження суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Долинської територіальної громади у 2024 році".

Про скасування спеціального ордера на службову квартиру.

Про включення квартири до числа службового житла

Про виключення квартири з числа службового житла

Про чергу квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Про проведення концерту зразкового аматорського хореографічного ансамблю "Веселка" Комунального закладу "Центральний будинок культури Долинської міської ради".

Про проведення авторського вечора Олени Каратєєвої.

Про проведення творчого звіту Комунального закладу "Дитяча школа мистецтв Долинської міської ради ".

Про показ фільмів.

Про проведення вечорів вуличної музики #НАПОРОЗІ.

Про проведення концерту народних аматорських колективів Комунального закладу "Центральний будинок культури Долинської міської ради ".

Про проведення творчого звіту зразкового аматорського хореографічного ансамблю "Веселка" Комунального закладу "Центральний будинок культури Долинської міської ради".

Про проведення вистави -мюзиклу "Монстри на канікулах. Зіткнення".

Про проведення звітного концерту студії "Coolbit".

Більш детально можна дізнатись ТУТ