14 березня 2024 року відбувся рейд робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Дата: 14.03.2024 15:23

Фото без опису    Фото без опису

Було обстежено ряд суб’єктів господарювання щодо стану оформлення трудових відносин з найманими працівниками та рівня заробітної плати.

В результаті здійснення вивчення стану справ суб’єктів господарювання робочою групою було встановлено факти використання нелегальної праці.

Роботодавцям, у яких виявлено порушення законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин із найманими працівниками, рекомендовано усунути порушення.

Ми приділяємо максимальну увагу інформаційно-роз’яснювальній роботі, адже роботодавці і робітники повинні розуміти переваги зареєстрованих трудових відносин. Використання незадекларованої праці є грубим порушенням трудового законодавства, за яке доведеться нести відповідальність. Адже неофіційне працевлаштування позбавляє працівника соціального захисту, оскільки  розмір майбутньої пенсії та інших соціальних виплат залежить від страхового стажу та заробітної плати.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

В умовах воєнного часу нам особливо необхідно бути згуртованими. Звертаємося до роботодавців - дотримуйтесь законів, легалізуйте працю своїх працівників, цим ви підтримаєте економічний потенціал та безпеку країни!