Про засідання топонімічної комісії

Дата: 05.03.2024 10:27

Про засідання топонімічної комісії

Фото без опису   Фото без опису

04 березня відбулося засідання постійно діючої топонімічної комісії при Долинській міській раді. За результатами засідання були прийняті наступні рішення:

1. Винести на затвердження  сесії Долинської міської ради питання про перейменування  назви вулиці Молодіжна в селі Маловодяне  Кропивницького району Кіровоградської  області  на назву  вулиця  Максима Хоміча.

2. Підтримати ініціативу жителів с. Першотравневе, щодо закладання Алеї Слави та встановлення пам’ятного меморіалу на честь загиблих Героїв.

3. Розпочати процедуру громадського обговорення  по питанню перейменування вулиці 8-го Березня в м.Долинська Кропивницького району Кіровоградської області на честь ім’я Сергія Завірюхи.

4. Розпочати процедуру громадського обговорення  по питанню перейменування вулиці Макаренка в місті Долинська Кропивницького району Кіровоградської області на честь ім’я   Дем’яна Стафікопуло.

Шановні жителі громади! Просимо Вас долучатися до проведення громадського обговорення, щодо  перейменування назв вулиць на  території Долинської міської територіальної громади.

Додаток: Протокол № 06 від 04 березня 2024 року засідання постійно діючої топонімічної комісії при Долинській міській раді;

Інформаційне повідомлення щодо громадського обговорення перейменування на честь ім’я Дем’яна Стафікопуло;

Інформаційне повідомлення щодо громадського обговорення перейменування на честь ім’я Сергія Завірюхи.