Презентація спільноти НікА для суб'єктів пробації.

Дата: 22.01.2024 15:40

Презентація спільноти НікА для суб'єктів пробації.

16.01.2024 року на базі Кропивницького районного сектору №3 філії Центру пробації в Кіровоградській області проведено онлайн-захід для клієнтів пробації стосовно презентації діяльності громадської організації «Український Центр Обслуговування Анонімні Нікотинозалежні», яка насамперед направлена на боротьбу з нікотиновою залежністю.

В ході проведеної зустрічі увагу присутніх було звернуто на історію виникнення нікотинової залежності та її небезпеки для особи.

До заходу було залучено громадян, які є членами громадської організації та на даний час побороли або продовжують боротьбу із залежністю, та які виявили бажання поділитись власним досвідом з оточенням.

Як відомо, для тих, хто почав боротись з залежністю, головне - це бажання, а для його підсилення - потрібно використати мотивацію, про основні аспекти якої засуджені й дізналися під час знайомства з вищевказаною спільнотою.

Наприкінці зустрічі учасників було запрошено долучитися до боротьби зі своєю залежністю та у разі виникнення питань - звертатись безпосередньо до представників громадської організації у будь – який час, що є важливим результатом даної партнерської взаємодії.

Руслан Кулакевич,
Кропивницький районний сектор № 3