На території Кіровоградської області очікуються складні погодні умови

Дата: 05.01.2024 10:47

За повідомленням Кіровоградського ЦГМ: Після тривалої теплої погоди у зв’язку з переміщенням циклону з південного заходу та активних атмосферних фронтів 7-9 січня на території Кіровоградської області очікуються складні погодні умови: протягом доби  7 січня - дощ з переходом у мокрий сніг та сніг, місцями ожеледь та налипання мокрого снігу. Температура повітря впродовж доби від 4° морозу до 1° тепла.

8-9 січня очікується помірний, місцями значний сніг, хуртовина, на дорогах ожеледиця, снігові замети. Вітер північно-східний, 7-12 м/с, місцями пориви  15-20 м/с. Передбачається подальше зниження температури вночі  до 8-13° морозу, вдень до 4-9° морозу.

Такі погодні умови призведуть до ускладнення роботи комунальних підприємств, ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць, та відключення населених пунктів від енергопостачання.