Увага! Цікава та перспективна пропозиція! Здається в оренду земельна ділянка для будівництва та експлуатації автозаправної станції (АЗС)!

Дата: 04.01.2024 14:14

Маємо унікальну можливість для компаній та підприємців розмістити свою нову мережу автозаправних станцій. Земельна ділянка розташована у прекрасній локації, за адресою м. Долинська на  перехресті вулиці Соборності України та вулиці Нова, з відмінним доступом до доріг та усієї необхідної інфраструктури для зручного обслуговування клієнтів.

Основні переваги:

• Площа ділянки: 0,25 Га
  • Зручне розташування та легкий доступ до головних доріг ( скан-копія плану розташування додається)
  • Відповідає усім вимогам безпеки та екології для АЗС
  • Ідеальне місце для розвитку вашого бізнесу у сфері паливно-енергетичного комплексу

Якщо ви зацікавлені в цій можливості або маєте будь-які питання, будь ласка, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації та обговорення умов оренди.

Не втрачайте можливість встановити успішний та перспективний бізнес! Земельна ділянка чекає саме на вас!

З повагою,

Вул. Соборності України, 28 М. Долинська Кропивницький район, Кіровоградська обл.

Контактна особа

Коваленко Інна Володимирівна