15 ГРУДНЯ 2023 РОКУ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ДОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.12.2023 11:19

НА ПОРЯДОК ДЕННИЙ БУЛО ВИНЕСЕНО ТАКІ ПИТАННЯ:

1. Про затвердження рішення опікунської ради.

2. Про внесення змін до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги особам, які брали та беруть безпосередню участь у бойових діях по забезпеченню безпеки і оборони території України з 24 лютого 2022 року.

3. Про погодження Програми розвитку культури Долинської міської територіальної громади на 2024 рік

4. Про погодження Програми розвитку місцевого самоврядування Долинської міської територіальної громади  на 2024 рік

5. Про погодження Програми економічного і соціального розвитку Долинської міської територіальної громади на 2024 рік

6. Про погодження Програми розвитку малого і середнього підприємництва на території Долинської міської територіальної громади на 2024-2025 роки.

7. Про погодження "Комплексної програми профілактики злочинності Долинської міської територіальної громади на 2024-2026 роки".

8. Про погодження програми "Поліцейський офіцер Долинської міської територіальної громади" на 2024 -2026 роки.

9. Про погодження Програми розвитку земельних відносин і охорони земель  Долинської міської територіальної громади  на 2024-2025 роки.

10. Про погодження Програми  розвитку та  збереження  зелених  насаджень на території Долинської міської територіальної громади на 2024 – 2025  роки.

11. Про погодження проекту бюджету Долинської міської територіальної громади на 2024 рік.

12. Про розгляд заяв фізичних осіб-підприємців щодо виїзної торгівлі в м.Долинська.

Більш детально можна дізнатись ТУТ