Навчання на стропальника: чим займається цей фахівець та як здобути таку професію?

Дата: 13.12.2023 14:23

Стропальник – це той, хто вміє якісно та правильно підготувати вантаж до переміщення, а також відстежує і корегує переміщення вантажу підйомним краном. Він відповідає за правильне розміщення вантажу, його ув’язку та підвішування за спеціальні стропи, причіплює вантаж до крана та робить так, щоб під час переміщення він тримався міцно та надійно.

Фахівці Державної служби зайнятості хочуть, аби ви зайняли своє місце на ринку праці, та пропонують навчання за професією «Стропальник».

Опанувати нову професію можна лише за 2 місяці. Долучайтеся до занять уже 19 грудня 2023 року.

Робітники цієї професії здебільшого затребувані під час проведення будівельних та ремонтних робіт.

Викладачі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам опанувати ази цієї професії.

Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування по допомогу та отримайте унікальну можливість навчитися нової професії, яка є актуальною сьогодні на ринку праці. Для зв’язку також пропонуємо номер телефону (044) 244 94 92 або наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших навчатися можливо на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням https://is.gd/A1GYNF