Про засідання топонімічної комісії

Дата: 12.12.2023 15:12

Про засідання топонімічної комісії

Фото без опису   Фото без опису

12 грудня відбулося засідання постійно діючої топонімічної комісії при Долинській міській раді. На комісії було розглянуто звернення Депутатів Долинської міської ради та заяви громадян, щодо перейменування назв вулиць на території Долинської міської територіальної громади на честь ім’я загиблих Героїв. За результатами засідання були прийняті рішення:

1. Підтримати депутатське звернення депутатів Долинської міської ради від 06 грудня  2023 року вх.№ 16/01-30, по питанню увіковічить пам’ять ім’я Поліщука Василя Анатолійовича.

2. Винести на затвердження  сесії Долинської міської ради питання про перейменування  назви вулиці Визволення в місті Долинська  Кропивницького району Кіровоградської  області  на назву  вулиця  Василя Поліщука.

3. Розпочати процедуру громадського обговорення  по питанню перейменування вулиці Молодіжна в селі Маловодяне Кропивницького району Кіровоградської області на честь ім’я Максима Хоміча.

4. Розпочати процедуру громадського обговорення  по питанню перейменування вулиці Героїв Крут в місті Долинська Кропивницького району Кіровоградської області на честь ім’я   Миколи Слюсаренка.

Шановні жителі громади! Просимо Вас долучатися до проведення громадського обговорення, щодо  перейменування назв вулиць на  території Долинської міської територіальної громади.

Додаток: Протокол № 05 від 12 лютого 2023 року засідання постійно діючої топонімічної комісії при Долинській міській раді.