Дата: 28.11.2023 11:50

ІНФОРМАЦІЯ

У рамках проєкту «Допоможемо, підтримаємо, переможемо» громадська організація «Чистий Аркуш» допомагає внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від війни, а також тим хто постраждав від торгівлі людьми, експлуатації та гендерно-зумовленого насильства.

Комплексна допомога полягає в:

– консультації юриста;

– підтримці психолога;

– медичному обстеженні;

– фінансовій підтримці на забезпечення базових потреб: одяг, взуття, продукти харчування, побутові речі, ліки.

Звертатися до ГО «Чистий Аркуш» також можна у приватних повідомленнях на сторінках Фейсбук та Інстаграм (@clearpaperngo) або за номерами телефонів: 096-663-56-81; 050-518-64-07.

Анкета для заповнення та участі в проєкті: https://bit.ly/3EkipBU або за QR-кодом, що на фото.

Всі заповнені анкети будуть розглянуті. Якщо ваша анкета пройде по критеріям уразливості, вам зателефонує соціальний працівник від громадської організації.

ГО «Чистий Аркуш» працює у Кіровоградській та Харківській областях.

Проєкт «Допоможемо, підтримаємо, переможемо» діє в рамках Програми з питань захисту Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансування Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії, Міністерства закордонних справ Швеції та Програми протидії торгівлі людьми Агентства США з міжнародного розвитку.