22 листопада 2023 року під головуванням  заступника міського голови Олександра Климчука відбулося засідання комісії з питань розгляду розрахунків по цінах та тарифах за комунальні послуги.

Дата: 22.11.2023 15:34

Фото без опису   Фото без опису

На порядку денному було розглянуто   питання встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для комунального підприємства «Долинське міське комунальне господарство» при Долинській міській раді на 2024 рік. Прийнято рішення встановити тарифи на економічно-обґрунтованому рівні та застосовувати їх для бюджетних установ та інших споживачів у повному обсязі. Для категорії споживачів «населення» тарифи застосовуються на рівні тарифів, які діяли станом на 24 лютого 2022 року, а саме на послугу з централізованого водопостачання у розмірі 24,82 грн. за 1 м3 та на послугу з централізованого водовідведення у розмірі 22,37 грн. за 1 м3.