Щорічно, 21 листопада, в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Дата: 21.11.2023 11:39

Щорічно, 21 листопада, в Україні відзначається День Гідності та Свободи.

Фото без опису   Фото без опису

Протягом кількох століть прагнення українців жити у вільній незалежній державі наштовхується на лютий опір з боку росії, яка завжди намагалась знищити нашу країну, заперечуючи окремішність її народу, її історії, її мови, її традицій.
Українці, які виходили на Майдани – Софійський у 1917–1918 роках та Незалежності у 2013–2014 роках – змушені брати в руки зброю, щоби чинити опір російським намірам.
 Гідність і стійкість українців, проявлена упродовж трьох зимових місяців, їх прагнення справедливості та свободи, була сильнішою за весь насильницький апарат тогочасної злочинної влади. Сильнішою за кийки, кулі, гранати, отруйні гази та потужну машину дискредитації та дезінформації, які надсилала росія, щоб знищити беззбройний протест.
Гідність, непохитність, прагнення до свободи нашого народу, мужність та стійкість наших воїнів, які вісім років виборюють нашу незалежність, волю та територіальну цілісність сильніші за всю російську армаду, сильніші за всі бомби, ракети, танки, дрони окупантів. Наше прагнення жити у своїй вільній, незалежній, неподільній країні сильніше за їх прагнення знищити нас.
ВИСТОЯЛИ НА МАЙДАНІ – ПЕРЕМОЖЕМО У ВІЙНІ!