Державна служба зайнятості та Сareer Hub запрошують на навчання новим професіям

Дата: 15.11.2023 11:22

Державна служба зайнятості та Сareer Hub запрошують на навчання новим професіям

Внаслідок суттєвих змін на ринку праці, які були спричинені військовою агресією, сьогодні наша держава має декілька ключових викликів, вирішення яких є вкрай важливим для майбутнього України.

Одним з найбільш актуальних є потреба у фахівцях будівельної галузі та альтернативної енергетики. За результатами дослідження, більше половини роботодавців зазначили, що неповна або часткова кваліфікація працівників є достатньою для виконання таких робіт.

Державною службою зайнятості спільно з Сareer Hub ГО “Центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” в межах програми USAID  «Мріємо та діємо»  у співпраці з українськими роботодавцями були розроблені нові освітні програми для навчання частковим кваліфікаціям:

1. Особливості монтажу та експлуатації сонячних панелей;

2. Монтаж, технічне обслуговування та ремонт електропроводок і освітлювальних електроустановок та мереж;

3.Збирання опалубки простих видів, виготовлення арматурних сіток і каркасів та приготування бетонних сумішей.

4. Розпалубка та розбирання бетонних та залізобетонних конструкцій.

Навчання складається з двох частин:

• теоретична підготовка (дистанційна, очна, змішана форма навчання);
  • практичне відпрацювання навичок на базі центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та роботодавців.

Найближчим часом розпочнеться навчання за освітніми програмами.
Навчання на кожній з навчальних програм триває в середньому 6 тижнів.
Навчання зареєстрованих безробітних здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Для того, щоб долучитися до навчання по одній з вищевказаних програм необхідно подати
онлайн заявку або звернутися до найближчого центру зайнятості