Безпека у суспільстві  – запорука успішного розвитку і добробуту у громаді

Дата: 13.11.2023 16:03

Безпека у суспільстві  – запорука успішного розвитку і добробуту у громаді

Реалізація поставлених перед органами пробації завдань можлива лише за умови тісного та ефективного співробітництва з іншими органами влади та органами місцевого самоврядування. Розуміння та підтримка органів місцевого самоврядування й самої громади - важлива умова для успішної реінтеграції правопорушників у громаду як законослухняних жителів.

З метою поліпшення співпраці Кропивницького РС № 3 філії Центру пробації в Кіровоградській області та Долинською міською радою, начальником сектору Петром Петруненком проведено зустріч із заступником міського голови Олександром Климчуком.

В ході зустрічі обговорено питання залучення ресурсів громади для роботи з суб'єктами пробації, програму профілактики рецидивної злочинності та правопорушень на території Долинської міської територіальної громади на 2024-2026 роки. Олександр Климчук наголосив на важливості співробітництва уповноваженого органу з питань пробації та органу місцевого самоврядування, покращення комунікації між посадовими особами, адже в своїй діяльності нашою спільною метою є покращення безпеки громади.

Руслан Кулакевич,

Кропивницький районний сектор №3