Відбувся конкурс!
Дата: 06.11.2023 16:47
Кількість переглядів: 145
Відбувся конкурс!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055222/d41a8cff2a0fd4def982d8efd1cc5938.jpg)
06 листопада 2023 року в приміщенні міської ради відбулося засідання конкурсної комісії по визначенню виконавця послуг з вивезення побутових відходів в сел. Молодіжне, с. Березівка, с. Антонівка, с. Новогригорівка Перша, с. Широка Балка Долинської міської територіальної громади.
На участь у конкурсі надійшло дві пропозиції, які було розглянуто конкурсною комісією.
Переможцем визнано Комунальне підприємство "Молодіжненське ВКС". Результати конкурсу будуть винесені на засідання виконавчого комітету міської ради для затвердження.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055222/a610639e20ff0d5adb4e33803dba6e1b.jpg)
« повернутися