Долинська міська рада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Виконавчий комітет Долинської міської ради оголошує конкурс по визначенню виконавця послуг на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів в сел. Молодіжне, с. Березівка,                     с. Антонівка, с. Новогригорівка Перша,

Дата: 17.10.2023 09:40
Кількість переглядів: 174

Виконавчий комітет Долинської міської ради оголошує конкурс по визначенню виконавця послуг на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів в сел. Молодіжне, с. Березівка,                     с. Антонівка, с. Новогригорівка Перша, с. Широка Балка Долинської міської територіальної громади.

Конкурс проводиться відповідно до вимог законів України «Про житлово-комунальні послуги", "Про управління відходами", постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 918 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів»

  1. Найменування та місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Долинської міської ради, вул. Соборності України, 28, м. Долинська, Кіровоградська область, 28500.

  1. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету міської ради від 04 жовтня 2023 року № 381         «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів в сел. Молодіжне, с. Березівка, с. Антонівка, с. Новогригорівка Перша,с. Широка Балка Долинської міської територіальної громади»

  1. Місце і час проведення конкурсу:

Зал засідань адміністративної будівлі по вул. Соборності України, 28, м. Долинська, Кіровоградська область;

Дата проведення конкурсу: 06 листопада 2023 року, час: 14-00 год.

Уповноважена особа здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: Багнюк Андрій Вікторович начальник відділу житлово-комунального - господарства, комунальної власності, транспорту, благоустрою, містобудування, архітектури та капітального будівництва міської ради, контактний телефон 099-552-67-80 електронна адреса – dolmiskrada_jkg@ukr.net

  1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

наявність матеріально-технічної бази;

вартість надання послуг;

наявність працівників відповідної кваліфікації (водії автотранспортних засобів спеціалізованих автомобілів);

Учасниками конкурсу можуть бути: юридичні або фізичні особи-підприємці, установчими документами яких передбачено провадження діяльності з побутовими відходами, зареєстровані в населеному пункті Долинської міської територіальної громади, сплачують податки за місцем проживання та можуть забезпечити виконання обов'язків, визначених законодавством і подали конкурсну пропозицію.

  1. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

Територія надання послуг з поводження з побутовими (твердими) відходами в населених пунктах Долинської міської територіальної громади, охоплює всі вулиці та провулки. Конкурс проводитиметься у два лоти:

1 лот: упорядковані багатоквартирні з наявністю усіх видів благоустрою та неупорядковані багатоквартирні будинки з відсутністю одного або двох з видів благоустрою;

2 лот: будинки приватного сектору з присадибною ділянкою за відсутності одного або двох з видів благоустрою.

  1. Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

Територія по обслуговуванню:

загальна кількість будинків багатоквартирних - 36 у яких проживають 730 осіб, балансоутримувач  Комунальне підприємство «Молодіжненське ВКС»;

811 будинків приватного сектору в яких проживає 1770 чол.

Тверді побутові відходи вивозяться з вулиць: на сміттєзвалище біля селища Молодіжне.

7. Характеристика сміттєзвалища побутових відходів:

сміттєзвалище твердих побутових відходів біля селища Молодіжне - 4.2 га;

відстань від об'єктів до сміттєзвалища твердих побутових відходів - 5 км;

8. Способи, місце кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

Конкурсні пропозиції приймаються на участь у конкурсі та реєструються секретарем конкурсної комісії за адресою: вул. Соборності України, 28, каб. № 1.10, м. Долинська, Кіровоградська область, 28500, (режим роботи: понеділок – четвер з 08:00 до 17:15, п’ятниця – з 08:00 до 16:00, перерва – з 12:00 до 13:00, субота та неділя – вихідні дні).

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій - до 12 год. 00 хв. 06 листопада            2023 року. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

9. Способи і місце отримання конкурсної документації:

Спосіб отримання конкурсної документації: особисто або поштою;

Місце отримання конкурсної документації: відділ житлово-комунального - господарства, комунальної власності, транспорту, благоустрою, містобудування, архітектури та капітального будівництва Долинської міської ради (вул. Соборності України, 28, каб № 1.10).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь