У Службі зайнятості навчають на оператора дрона

Дата: 10.10.2023 10:28

У Службі зайнятості навчають на оператора дрона

Курси підвищення кваліфікації «Керування БПЛА (дроном): теорія і практика» – це не просто шанс на успіх у сучасному цифровому середовищі, а й можливість впровадження новітніх сучасних технологій, що своєю чергою сприятиме  розвитку економіки країни, створенню її потужного воєнного потенціалу.

Викладачі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості організують вам не лише теорію, а й сформують практичні навички керування дронами.

Навчання відбувається із застосуванням квадрокоптерів типу MAVIC 2 Enterprise Advanced, MAVIC Air2S, MJX Bugs B3 Mini, які забезпечують можливість відпрацювання навичок використання дронів в енергетичній, сільськогосподарській та інших сферах, для моніторингу та контролю.

Усіх охочих запрошуємо долучитися до навчання, яке стартує – 19 жовтня цього року.

Усі деталі навчання дізнавайтеся у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.