Безробітних Кіровоградщини хочуть навчити лозоплетінню

Дата: 10.10.2023 08:41

Безробітних Кіровоградщини хочуть навчити лозоплетінню

Попит на екологічно чисті вишукані натуральні вироби з лози з роками лише зростає, а професійних майстрів не так багато. У такому ремеслі, як лозоплетіння, проявити свій талант доволі непросто. Красиві, якісні вироби передбачають багато зусиль, терпіння і любові. Кожне плетене диво – частина серця майстра.

Хочете дізнатися більше про основи конструювання плетених виробів та навчитися заробляти на цьому ремеслі? Запрошуємо на професійне навчання за професією «Виробник художніх виробів з лози».

Викладачі Рівненського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть отримати базові знання цієї творчої справи, опанувати композиції кольорів, створення візерунків та типи орнаментів. А ще вміло застосовувати кращі народні традиції.

Кожне плетене диво – частина серця майстра лозоплетіння. Поза сумнівом, робота на природі та з природою – це потужний заряд енергії, своєрідна зона релаксу, джерело натхнення, гармонії і спокою для майстра. Тому поспішайте на навчання, аби потім не жалкувати!

Початок занять – 10 жовтня 2023 року.

Бажаєте стати виробником художніх виробів з лози та бути популярним у цій сфері? Навчайтеся! Усі деталі ви можете дізнатися у фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.