Цікавитеся сферою торгівлі? Про нові деталі цієї галузі вам розкажуть в Одесі

Дата: 02.10.2023 16:07

Цікавитеся сферою торгівлі? Про нові деталі цієї галузі вам розкажуть в Одесі

Бажаєте відновити або розпочати трудову діяльність у сфері торгівлі? Отримайте нові знання, аби почуватися впевненіше. За сприяння служби зайнятості організовуються курси цільового призначення за навчальною програмою «Продавець плодоовочевих товарів та продуктів їхньої переробки».

Чому ж саме вас навчатимуть кваліфіковані викладачі на короткострокових курсах? Ви навчитеся готувати плодоовочеві товари до продажу: перевіряти цілісність пакування, розпаковувати із зовнішньої тари; перевіряти наявність маркувальних даних і якість після зберігання; перебирати, нарізати, фасувати товари; забезпечувати наявність відповідно до оформлених цінників; розміщувати і викладати плодоовочеві товари за видами, відмінними ознаками з дотриманням правил товарного сусідства; оформляти зовнішні та внутрішні вітрини у відділі плодоовочевих товарів та багато іншого.

Де будуть проходити заняття? На базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Коли початок? Навчання стартує – 02 жовтня цього року.

Підвищуйте рівень своїх знань, аби бути конкурентоспроможними та  затребуваними на ринку праці! За усіма деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Інформація про курси цільового призначення або професії, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості, в онлайн-графіку.