Служба зайнятості: як випікати вишукані торти та тістечка, розкажуть в Одесі на навчанні

Дата: 27.09.2023 11:18

Бажаєте стати фахівцем з приготування кондитерських виробів, справжнім заклинателем тіста та володарем кремів? Запрошуємо на професійне навчання за професією «Кондитер», яке допоможе вам стати професіоналом, що вміє створювати гастрономічні шедеври, перед якими не встоїть жоден ласун.

Здобути цю професію можна на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Кваліфіковані викладачі навчать вас виготовляти кекси, рулети, печиво, торти і тістечка з різноманітної сировини зі складним багатокольоровим візерунком. А також ви навчитеся здійснювати фігурне нарізування випечених напівфабрикатів, формувати, виготовляти деталі малюнка, оздоблень для тортів з шоколаду, крему, безе та багато іншого.

Якщо ви бачите себе у цій сфері, поспішайте! Навчання тривалістю 6 місяців стартує уже 02 жовтня цього року!

Цікаво? За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.