Про затвердження протоколу електронного аукціону

Дата: 31.08.2023 15:14

Про затвердження протоколу електронного аукціону

31  серпня   відбулося засідання органу приватизації - комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської  міської територіальної громади. На комісії було прийнято наказ про затвердження протоколу про результати електронного аукціону Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону SPE001-UA-20230813-66442, сформований оператором електронного майданчика ПП «Фірма «СОМГІЗ» 25.08.2023 року з продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Долинської міської територіальної громади, а саме: Нежитлове приміщенння № 73, об'єкт нежитлової нерухомості, провулок Братів Клепачів, будинок 12, м.Долинська, Кропивницький район, Кіровоградська область, загальною площею-80,5кв.м.  шляхом викупу переможцем  електронного  аукціону: Погорєловою Дарʼєю Сергіївною. Ціна продажу з  урахуванням ПДВ: 480000грн.00коп. (Чотириста вісімдесят тисяч грн.00коп.).

Додаток:

-Наказ (протокол) № 39-2023 від 31.08.2023 року комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської міської територіальної громади;

-Протокол про результати електронного аукціону

SPE001-UA-20230813-66442.