З Днем Державного Прапора, Україно!

Дата: 23.08.2023 13:04

Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності.
Патріотизм, любов до України, почуття національного єднання народжується в наших серцях коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.
Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність, і є тим об’єднуючим символом, що незалежно від національності, мови спілкування, віри чи конфесії гуртує нас в одне ціле – Український народ.
Благородні кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.
Нехай наш прапор завжди гордо майорить над Україною та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!
Шануймо те, що нас об’єднує! З Днем Державного Прапора, Україно!