Інформація щодо процедур закупівель

Дата: 22.08.2023 13:47

Інформація щодо процедур закупівель

на виконання п. 41  Постанови Кабінету Міністрів України
від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України  від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС

Вид та ідентифікатор закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічні та якісні характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Послуги з перевезення учнів ДК 021:2015: 60130000-8)

Відкриті торги з особливостями

UA-2023-08-18-003647-a

573 599,40 грн. (п’ятсот сімдесят три тисячі п’ятсот дев’яносто дев’ять гривень  40 копійок). з ПДВ:

Лот 1 – 66 328,68 грн.

Лот 2 – 94 838.04 грн.

Лот 3 – 61 708.02 грн.

Лот 4 - 92 463.03 грн.

Лот 5 – 65 934.00 грн.

Лот 6 – 68 753.52 грн.

Лот 7 – 123 574,11 грн

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі: Термін надання послуг – з дати підписання договору до 18 жовтня 2023 року. Технічні характеристики предмета закупівлі та вимоги: Учасник надає штатних водіїв для експлуатації транспортних засобів. Заміна водія може здійснюватися тільки у разі хвороби, відпустки, звільнення.

Лот №1: «Послуги з перевезення учнів за маршрутом: м.  Долинська - с.Новогригорівка Друга- с.Олександрівка і у зворотньому напрямку» - 1 послуга;

Лот №2: «Послуги з перевезення учнів за маршрутом: м. Долинська - с.Новошевченкове-с.Новомихайлівка- с.Олександрівка і у зворотньому напрямку» - 1 послуга;

Лот №3: «Послуги з перевезення учнів за маршрутом: м.  Долинська – с. Степове і у зворотньому напрямку» - 1 послуга;

Лот №4: «Послуги з перевезення учнів за маршрутом: м. Долинська -  с. Федоро-Шулічине –с. Олександрівка- с. Новоолександрівка - с. Олександрівка і у зворотньому напрямку» - 1 послуга;

Лот №5: «Послуги з перевезення учнів за маршрутом: м. Долинська – с. Лаврівка – с. Молодіжне

і у зворотньому напрямку» - 1 послуга;

Лот №6: «Послуги з перевезення учнів за маршрутом м . Долинська -с. Суходільське- смт.Молодіжне – і у зворотньому напрямку» - 1 послуга;

Лот №7  «Послуги з перевезення учнів за маршрутом: м. Долинська -  с. Мирне, с. Першотравневе, смт. Молодіжне, с. Широка Балка, с. Маловодяне, с. Червоне Озеро, с. Олександрівка – м. Долинська – Комунальний заклад «Ліцей №1 Долинської міської ради» -  Комунальний заклад «Ліцей №2 Долинської міської ради»   і у зворотньому напрямку»- 1 послуга. Учасник надає штатних водіїв для експлуатації транспортних засобів. Заміна водія може здійснюватися тільки у разі хвороби, відпустки, звільнення. Ремонтні роботи та технічне обслуговування транспортних засобів покладаються на виконавця послуг. Учасник забезпечує транспортні засоби паливом та мастилом. Професійний стаж роботи водіїв не менше п’яти років. Обов’язковий передрейсовий та післярейсовий медичний огляд водіїв. Транспортні засоби, якими будуть надаватись транспортні послуги Замовнику, повинні бути у власності Учасника та використовуватись тільки за призначенням без передачі у користування іншим юридичним особам. Місцезнаходження технічної бази на території Кропивницького  району. Учасник організує підвезення учнів відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт» від 05.04.2001 року № 2344-III (із змінами), «Про дорожній рух» від 30.06.1993 № 3353-XII; Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджені постановою КМУ від 18.02.1997 № 176 (у редакції постанови КМУ від 04.12.2019 № 1089) та інших нормативних актів, що регулюють цю діяльність; Учасник у складі тендерної пропозиції складає та надає схему маршруту та розклад руху автобуса відповідно до вимог чинного законодавства або надає копію паспорту регулярного рейсового маршруту (у випадку наявності такого).

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі на 2023р.: Очікувана вартість предмета закупівлі розраховується Замовником з урахуванням орієнтовних потреб організації транспортних послуг з пасажирських перевезень. Очікувана вартість сформована на підставі розрахунків до бюджетних запитів; Розрахунок очікуваної вартості проводився згідно: прогнозованих макропоказників на 2023 рік на основі фактичного виконання за 2022 рік, базової ціни та структури вартості перевезення за 1 км.. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”. Очікувана вартість закупівлі визначена в порядку передбаченої примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (Наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 із змінами) та очікувана вартість предмета закупівлі складає 573 599,40 грн. (п’ятсот сімдесят три тисячі п’ятсот дев’яносто дев’ять гривень  40 копійок).