ОГОЛОШЕННЯ  про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

Дата: 21.08.2023 09:53

про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

Долинська міська рада повідомляє, що 10.03.2023 року  державним реєстратором взято на облік безхазяйне нерухоме майно – громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, нежитлова будівля, по вулиці Нова, будинок 27, м.Долинська, Кропивницького району, Кіровоградської області.

Індексний номер витягу: 325338022  від  10.03.2023 року.

Рішення про взяття на облік безхазяйного  нерухомого  майна індексний номер: 66723973  від  10.03.2023 року.

Технічний паспорт, серія та номер: ТІ01:3829-3407-2380-8100, виданий 27.02.2023 року, видавник: ЄДЕССБ.

У разі наявності власників вищевказаних об’єктів нерухомого майна, просимо повідомити за адресою: 28500, м.Долинська, вул.Соборності України, 28, Кропивницького району, Кіровоградської області, Долинська міська  рада.