Безоплатна правова допомога суб’єктам пробації

Дата: 17.08.2023 15:20

Безоплатна правова допомога суб’єктам пробації

В рамках виконання спільного меморандуму про співпрацю, 14 серпня 2023 року персоналом Кропивницького районного сектору №3 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області спільно з головним юристом сектору «Долинське бюро правової допомоги» Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Тетяною Букач проведено захід з консультаційної роботи  з надання суб’єктам пробації безоплатної правової допомоги.

В ході зустрічі суб’єкти пробації отримали відповіді на різні питання у сфері захисту особистих прав та свобод людини-громадянина, вирішення питань щодо поновлення втрачених документів, дізналися, що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати, що потрібно для звернення до центру правової допомоги. Також було проінформовано про відповідальність за несплату аліментів, вчинення домашнього насильства, роз’яснено права і обов’язки обох батьків у разі розлучення. Присутні отримали індивідуальні консультації.

По закінченню заходу суб’єктам пробації були роздані друковані буклети роз’яснювального характеру, адже значна частина клієнтів пробації юридично неосвічені, тож подібного роду заходи допоможуть їм підвищити правову культуру та обізнаність в цілому.

Руслан Кулакевич,

Кропивницький районний сектор №3