Інформація щодо процедур закупівель

Дата: 19.07.2023 09:12

Інформація щодо процедур закупівель

на виконання п. 41  Постанови Кабінету Міністрів України
від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України  від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС

Вид та ідентифікатор закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Технічні та якісні характеристик предмета закупівлі

Очікуваної вартості предмета закупівлі

ДК 021:2015: 45310000-3: Електромонтажні роботи (Монтаж автоматичної системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та системи передавання тривожних сповіщень будівлі Комунального закладу «Маловодянський ліцей Долинської міської ради» за адресою: Кіровоградська область, Кропивницький район, с. Маловодяне,

пров. Транспортний, 1а)

Відкриті торги з особливостями UA-2023-07-18-009185-a

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі: Надавані послуги Виконавцем повинні відповідати умовам чинного законодавства, нормативно-технічним актам з дотриманням вимог санітарних норм та охорони навколишнього середовища.

Строк встановлення системи пожежної сигналізації – до 01.09.2023 р.

Гарантія на систему пожежної сигналізації повинна складати не менше 12 міс.

Монтаж обладнання і пуско-налагоджувальні роботи системи пожежної сигналізації повинні проводитись у відповідності із затвердженою проектно-кошторисною документацією, технічними вимогами, будівельними нормами і правилами:

1. НАПБ А.01.001-2004 «Правила пожежної безпеки в Україні».

2.         ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2009 Системи пожежної сигналізації та оповіщення. Частина 14. Настанови щодо побудови, проектування, монтування, введення в експлуатацію. Частина 21. Пристрої передавання пожежної тривоги та попередження про несправність.

3. ДБН В.2.5-56-2014 «Системи протипожежного захисту».

4. ДБН В.1.1-7-2002 «Протипожежна безпека об’єктів будівництва».

5. Відповідно до вимог ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення, затверджених постановою КМУ від 23 листопада 2016 № 852.

Усі матеріали і устаткування повинні мати сертифікати, що діють на території України. Технічні характеристики  устаткування і матеріалів мають бути підтверджені в паспортах, інструкціях або керівництві по експлуатації на це устаткування.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі на 2023р.:

Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої Замовником на основі фактичного обрахованих обсягів влаштування системи оповіщення. Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення. Очікувана ціна визначена на основі проведених кошторисних розрахунків з урахування середніх цін на матеріали та послуги, що склались станом на день оголошення закупівлі на основі діючих будівельних норм. Очікувана вартість визначена у відповідності до Настанови з визначення вартості будівництва та складає 2 327 903,00 грн. (два мільйона триста двадцять сім тисяч дев’ятсот три гривні 00 копійок)  з ПДВ.

_________________________________________________________________________________________________________________________