Про затвердження протоколу електронного аукціону

Дата: 10.07.2023 13:29

Про затвердження протоколу електронного аукціону

Фото без опису Фото без опису

10 липня відбулося засідання органу приватизації - комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської  міської територіальної громади. На комісії було прийнятонаказ про Затвердити протокол про результати електронного аукціону № SPE001-UA-20230627-63576, сформований оператором електронного майданчика ПП «НАВІТА» 05.07.2023 року з продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Долинської міської територіальної громади – Громадський будинок з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами, об’єкт нежитлової нерухомості, площею 2797,5кв.м., по вул.Ольгерда Бочковського, 11, м.Долинська, Кропивницького району, Кіровоградської області,  шляхом викупу переможцем  електронного  аукціону:  Товариство з обмеженою відповідальністю "І КОНТРАКТ", ЄДРПОУ: 32857969. Ціна продажу з  урахуванням ПДВ: 1 515 150,00 грн.(один мільйон п’ятсот п’ятнадцять тисяч сто п’ятдесят грн.00коп.).

Додаток:

-Наказ (протокол) № 34-2023 від 10.07.2023 року комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської міської територіальної громади;

-Протокол про результати електронного аукціону

№ SPE001-UA-20230627-63576.