Муляр – професія на всі часи: навчайся та стань затребуваним

Дата: 30.06.2023 10:13

Муляр – професія на всі часи: навчайся та стань затребуваним

Відбудова, будівництво та реконструкція наших міст і сіл – це все у нас попереду. Для цього будівельна сфера як зараз, так і в майбутньому матиме потребу у кваліфікованих фахівцях!

Бажаєте опанувати нову професію, що стане вашим кроком до власної зайнятості?   Державна служба зайнятості організовує професійне навчання за професією «Муляр».

Слухачі навчаться виконувати роботи з кладки та ремонту кам’яних конструкцій будов, мостів, промислових і гідротехнічних споруд. На заняттях із досвідченими педагогами вони вивчать основні властивості стінових матеріалів і розчинів, гідроізоляційних матеріалів для ізолювання фундаментів та стін. На будівельних майданчиках під час практики муляри відточать свою майстерність.

Тож не зволікайте! Це саме та професія, яка допоможе відбудувати  зруйновані війною житлові споруди та інфраструктуру, а в майбутньому може стати власною справою.

Заняття стартують 11 липня 2023 року!

Тривалість навчання – 4,4 місяця!

Де? м. Рівне.

Довідково. Безробітні, скеровані на навчання службою зайнятості, навчаються безкоштовно (за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття), для інших – навчання можливе на платній основі.

Зацікавила пропозиція? Звертайтеся! Контакти тут https://is.gd/20aDFB. Наш Telegram-канал - t.me/dcz_kir

Онлайн-графік формування груп можна переглянути за посиланням: https://is.gd/QuBYnT