Навчайтесь разом з  REHAU: «Монтажник віконних та дверних  конструкцій».

Дата: 30.06.2023 10:12

Навчайтесь разом з  REHAU: «Монтажник віконних та дверних  конструкцій».

Шановні жителі громади!

Якщо ви бажаєте здобути нові знання, бути конкурентоспроможними на ринку праці регіону, стати неперевершеними у своїй справі, отримати омріяну роботу, тоді професійне навчання за сприяння Державної служби зайнятості саме для вас!

Долинське управління Кропивницької філії Кіровоградського ОЦЗ інформує про професійне навчання на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ (м. Рівне)

У рамках міжнародного проекту з просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні спільно з ТОВ REHAU з 04.07.2023 по 12.07.2023 розпочинається короткотерміновий курс за сертифікованою освітньою програмою «Монтажник віконних та дверних  конструкцій» з терміном навчання 7 днів (60 академічних годин, з них: 24 год. – професійно-теоретична підготовка; 24 год. – професійно-практична підготовка; 12 год. – самостійна робота).

Навчання можливе за дуальною формою та із застосуванням дистанційних технологій.

За результатами успішного навчання видається посвідчення закладу освіти та сертифікат від ТОВ REHAU.

Навчання для зареєстрованих безробітних – безоплатне, для інших категорій громадян – біля 2200 грн.

Передумови навчання за програмою – повна або базова загальна середня освіта.

Здобути актуальні знання та практичні навички слухачам закладу освіти допоможуть висококваліфіковані сертифіковані викладачі, а також постійний партнер – ТОВ REHAU.

Більш детальну інформацію можна отримати у Долинському управлінні, що знаходиться за адресою:

м. Долинська, вул. Центральна, 153, каб. 8,  тел. (05234)20762