26-27 червня 2023 року у м. Кропивницький на базі Громадської організації "Чистий аркуш"  відбувся тренінг  «Вплив війни в Україні на ситуацію з торгівлею людьми. Виявлення та перенаправлення  постраждалих від торгівлі людьми».

Дата: 28.06.2023 14:14

Метою заходу було надання методичних рекомендацій щодо дотримання законодавства України у сфері протидії торгівлі людьми, сприяння посиленню координації діяльності структур, які здійснюють заходи з даного напрямку в громаді, надання рекомендацій щодо ефективної та якісної допомоги постраждалим від торгівлі людьми, консультування з розробки та проведенні інформаційних заходів з попередження торгівлі людьми для мешканців громади, надання тематичної друкованої продукції.Фото без опису

Учасники заходу обговорили, як підвищити інформаційну обізнаність мешканців громад, щодо убезпечення себе та своїх рідних від потрапляння у ситуацію торгівлі людьми. Покращити обмін інформацією та перенаправлення постраждалих та потерпілих осіб для надання ефективної та якісної допомогти їм.