Дата: 16.06.2023 22:07

Національний банк України разом із Кіберполіцією розпочали Всеукраїнську інформаційну кампанію з протидії платіжному шахрайству “Шахрай Гудбайˮ. Термін проведення кампанії: з 03 травня до 31 грудня 2023 року.

Враховуючи важливість питань підвищення рівня фінансової грамотності населення та безпеки безготівкових платежів просимо Вас долучитися та провести інформаційну кампанію, а саме:

розміщення відеороликів на екранах, розташованих уприміщеннях Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), посилання на відео: bit.ly/41AEJ2N;  bit.ly/42KIG6b;

розмістити на Вашому офіційному сайті та на сторінках соціальних мереж матеріали кампанії “Шахрай Гудбай”, за посиланням https://bit.ly/3nmJLls;

До відома надаємо Вам посилання інформаційного порталу кампанії:

Друковану продукцію борди та сітілайти будуть надані Нацбанком пізніше про що обов’язково буде Вас повідомлено.

Про розміщення  соціальної реклами  в ЦНАПах , сайтах  та в соцмережах просимо повідомити до 15 червня 2023 року управління комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності ОВА.