Інформація щодо процедур закупівель

Дата: 15.06.2023 11:44

Інформація щодо процедур закупівель

на виконання п. 41  Постанови Кабінету Міністрів України
від 11 жовтня 2016 р. № 710 «Про ефективне використання державних коштів» із змінами внесеними Постановою Кабінету Міністрів України  від 16 грудня 2020 р. № 1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 631 і від 11 жовтня 2016 р. № 710»

Найменування предмета закупівлі із зазначенням коду ЄЗС

Вид та ідентифікатор закупівлі

Очікувана вартість предмета закупівлі

Обґрунтування

Очікуваної вартості предмета закупівлі

ДК 021:2015 код 03410000-7 «Деревина» - (Дрова паливні - ДК 021:2015 код 03413000-8 «Паливна деревина»)

Відкриті торги з особливостями UA-2023-06-14-005052-a

1 288 320,00 грн. (один мільйон двісті вісімдесят вісім тисяч триста двадцять гривень 00 копійок) з ПДВ.

Очікувана вартість  предмета закупівлі складає  1 288 320,00 грн. (один мільйон двісті вісімдесят вісім тисяч триста двадцять гривень 00 копійок) і визначена відповідно до висновку за результатами цінового моніторингу №В-177  від 01.06.2023 р. Кіровоградської регіональної торгово – промислової палати,  примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 року №275) виходячи з моніторингу цін на ринку таких товарів та з урахуванням середніх споживчих цін на товари (послуги) по Україні у травні - червні 2023 року по Кіровоградській області. (http://www.ukrstat.gov.ua).

Щодо розміру бюджетного призначення: відповідно до статті 4 Закону планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби у закупівлі товарів, робіт і послуг. Заплановані закупівлі включаються до річного плану закупівель. Закупівля здійснюється відповідно до змін до річного плану.  Затверджено кошторис на 2023 рік, в якому зокрема передбачаються видатки на оплату інших енергоносіїв та інших комунальних послуг, в т. ч. «Деревина»

Обґрунтування: Технічні та якісні характеристик предмета закупівлі: У замовника є необхідність у закупівлі товару даного виду, оскільки за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідає вимогам та потребам замовника. Тому, для дотримання принципів Закону, а саме максимальної економії та ефективності замовником було прийнято рішення провести закупівлю саме даного виду товару.  (Товар повинен відповідати нормативному документу на цей вид продукції (товару).

Кількість, поставки та інші характеристики товару:

Якість сировини повинна відповідати чинній нормативно-технічній документації, а саме: ГОСТ 3243-88 «Дрова. Технические условия» як по відношенню до документального оформлення надання послуг, так і по відношенню до екологічних норм та вимог техніки безпеки. Якщо поставлений товар виявиться невідповідної якості, або таким, що не відповідає технічним вимогам Замовника, Постачальник зобов’язаний замінити цей товар.

Під час встановлення технічних вимог до товару, що є предметом закупівлі враховано технічні особливості опалювального обладнання, що використовуються у приміщеннях закладів освіти.

Деревина (дрова паливні) - дрова повинні відповідати за наступними показниками:

Деревина (дрова паливні)

Розмір деревини:

- по довжині – від 50 см.;

- по товщині – від 10 см та більше;

- ступень насиченості вологи – повітряно – суха (15-20%). Дрова повинні бути очищені від сучків і гілок, без гнилі та трухляви. Висота сучків, що залишилася, не повинна перевищувати 30 мм. Дрова можуть бути як в корі так і без кори.

Місце поставки (передачі) товару: Заклади загальної середньої освіти, позашкільні навчальні  заклади, адмінбудівля, які підпорядковані Управлінню освіти, молоді та спорту Долинської міської ради  за наступними адресами:

Назва закладу

Адреса (індекс, вулиця,номер будинку, район міста,місто, область)

Загальна потреба

м.куб

1

Марфівська філія  Комунального закладу  «Ліцей  №1 Долинської міської ради»

28545 с. Марфівка, вул. Нова,6, Кропивницького району Кіровоградської області

66,8

2

Богданівська філія  Комунального закладу  «Ліцей №1 Долинської міської ради»

28543, с. Богданівка, вул. Будівельників, 44, Кропивницького району Кіровоградської області