У ДОЛИНСЬКІЙ ВІДБУВСЯ ЯМАРОК ДО ДНЯ ВИШИВАНКИ

Дата: 18.05.2023 21:40

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

18 травня 2023 року в Долинській на площі Шевченка відбувся ярмарок до Дня вишиванки.

До святкової торгівлі цього дня долучилися 26 учасників - підприємці та місцеві виробникиДолинської громади, а також гості з Устинівської та Гурівської громад, м.Кропивницький та з Миколаївської області. На ярмарку було представлено хлібобулочні вироби, м'ясо свининита птиці, ковбасні вироби, копченості, напівфабрикати, гриби, свіжа риба, олія, яйця, молоко, сир кисломолочний, бринза, вершки, овочі та фрукти, мед, чай.

В широкому асортименті представлено розсаду овочів та квітів.

Покупцям також пропонувалися вироби  з лози, глини, шкіри,  дерев’яні вироби із західної України   та місцевих майстрів, м’які іграшки, картини місцевого художника.

В центрі уваги опинились, звичайно ж, вишиванки, представлені підприємцем ВПО з Херсонщини.

Традиційно, до уваги відвідувачів ярмарку була представлена виставка робіт вихованців та керівників гуртків КЗ «ЦДЮТ Долинської міської ради».

Відвідувачі та учасники ярмарку мали нагоду скуштувати каву та прохолодні напої, а також пригоститись смачною козацькою кашею.

Гості ярмарку отримали незабутні враження від програми, підготовленої працівниками управління культури Долинської міської ради, та можливості зробити оригінальні фото  біля тематичноїфотозони.

Висловлюємо вдячність всім учасникам, яківзяли участь у ярмарку.