Відбулося засідання адміністративної комісії

Дата: 12.05.2023 16:29

Відбулося засідання адміністративної комісії

12 травня 2023 року відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Долинської міської ради, по розгляду трьох справ про адміністративне правопорушення за фактом вчинення: громадянкою Д. адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння); громадянкою М. адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 154 КУпАП (порушення правил утримання собак і котів) та громадянином В. адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів). Вивчивши матеріали справ, адміністративна комісія вирішила:

1) закрити провадження у справі про адміністративне правопорушення відносно громадянки К.  за ознаками правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 156 КУпАП на підставі п. 1) ч. 1 ст. 247 КУпАП у зв'язку з відсутністю в її діях події і складу адміністративного правопорушення;

2) враховуючи щире розкаяння громадянки М.,  її майновий стан, те, що громадянка М. є багатодітною матір’ю та те, що вчинене правопорушення не потягло за собою тяжких наслідків і розцінене комісією як малозначне, адміністративна комісія визнала винною громадянку М. у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 154 КУпАП, але звільнила її від адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та обмежилася зауваженням;

3) притягнути громадянина В. до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене ст. 152 КУпАП, у вигляді штрафу.