12 травня Україна відзначає Міжнародний день медичної сестри. Вітаємо всіх медичних сестер і медичних братів і дякуємо за щоденний порятунок українців!

Дата: 12.05.2023 12:36

Від 24-го лютого 2022 року в Україні професія медичної сестри набула особливого значення. Адже війна перетворила наших медсестер на відважних бійців медичного фронту, які щодня у найгарячіших точках, ризикуючи власним життям, рятують українців.

На війні і в тилу медичні сестри пліч-о-пліч з лікарями рятують життя та здоров’я пацієнтів в госпіталях і лікарнях.

В усі часи військових медичних сестер на полі бою називали янголами-рятівниками. Самі ж вони скромно говорять, що просто виконують свою роботу.

Тисячі медичних сестер працюють в українських лікарнях, цілодобово оточуючи турботою та увагою хворих.

В Міжнародний день медичної сестри вітаємо усіх медичних сестер та медичних братів, які сьогодні разом з лікарями тримають медичний фронт.

Дякуємо за вашу важку щоденну працю та неоціненний внесок у нашу Перемогу.

Бажаємо Вам невичерпної енергії, доброго здоров’я та успіхів у благородній справі — порятунку життя українців!