Дата: 04.05.2023 10:37

Спеціалісти управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами  та відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства проінформували підприємців з питань застосування та дотримання законів України «Про захист прав споживачів», «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», «Про рекламу», «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», «Про ринковий нагляд та контроль нехарчової продукції».

У ході семінару суб’єкти підприємницької діяльності мали можливість актуалізувати та розширити знання і практичні навички з питань  торговельного обслуговування споживачів та надання інформації державною мовою, особливостей реалізації складної побутової техніки, додержання вимог законодавства щодо розповсюдження пластикових пакетів, рекламування товарів державною мовою та незаконного використання в рекламі різноманітних товарів тематики Збройних сил України, щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів; заборони реклами, стимулювання продажу та спонсорства тютюнових виробів, куріння у заборонених місцях.