Професія індустрії краси: навчайтеся на перукаря-модельєра! Навчайтеся на перукаря-модельєра та станьте частиною б’юті-сфери

Дата: 07.04.2023 12:09

Професія індустрії краси: навчайтеся на перукаря-модельєра!

Навчайтеся на перукаря-модельєра та станьте частиною б’юті-сфери

Ви естет? Креативність ваша сильна сторона і ви давно мріяли створювати своїми руками красу, дарувати позитивні емоції? Чи  стати частинкою б’юті-сфери? Державна служба зайнятості пропонує вам стати талановитим майстром! До вашої  уваги професійне навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр)».

Дізнатись про волосся все і навіть більше допоможуть викладачі Сумського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Поспішайте! Заняття стартують 17 квітня 2023 року!

Тривалість навчання – 4 місяці.

Висока кваліфікація та практичний досвід роботи – запорука постійної зайнятості. У перспективі, як мінімум, робота у кращих салонах, як максимум – започаткування власного бізнесу!  Не гайте часу і не відкладайте мрії на потім!

Інформація про професії, які можна здобути на базі Сумського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, за посиланням http://scptu.sumy.ua. Контакти тут: http://surl.li/eghis  Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir