Про приватизацію комунального майна

Дата: 22.03.2023 16:48

Про приватизацію комунального майна

22 березня відбулося засідання органу приватизації - комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської  міської територіальної громади. На комісії були затверджені стартові ціни та умови продажу для об’єктів  житлової нерухомості (незавершене будівництво) в місті Долинська Кіровоградської області за адресами: 1) провулок Козацький, будинок 18; 2) вулиця Нова, будинок,19; 3) провулок Козацький, будинок 20; 4)вулиця Нова, будинок, 21; 5) вулиця Нова, будинок,17; 6) провулок Козацький, будинок 22. Стартова ціна об’єктів затверджена у сумі 336 072,00 грн.(триста тридцять шість тисяч сімдесят дві гривні 00 коп.) враховуючи ПДВ.

Приватизація комунального майна відбуватиметься шляхом проведення електронних аукціонів  в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі».

Додаток:

Наказ (протокол) № 15-2023 від 22 березня 2023 року комісії по аукціону та приватизації комунальної власності Долинської  міської територіальної громади.