Про завершення проведення громадського обговорення, щодо перейменування назв об’єктів топоніміки (назв сіл, селищ, вулиць, провулків) на території Долинської міської територіальної громади

Дата: 13.03.2023 16:42

Про завершення

Фото без опису   Фото без опису

10 березня відбулося засідання постійно діючої топонімічної комісії при Долинській міській раді, на якому були розглянуті та узагальненні пропозиції жителів громади, щодо перейменування назв вулиць та провулків на  території Долинської міської територіальної громади. З метою утвердження національної ідентичності українського народу, завершення процесів дерусифікації та декомунізації, відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті своїх міст під час відсічі збройної агресії російської федерації проти України - було вирішено винести  результати громадського обговорення та пропозиції комісії, щодо перейменування,  на затвердження сесії Долинської  міської   ради.

Додаток:

Протокол № 03 від 10 березня 2023 року засідання постійно діючої топонімічної комісії при Долинській міській раді.