10 березня у нашій державі відзначають молоде, але дуже важливе свято – День Державного Гімну України!

Дата: 10.03.2023 15:23

Цей день був затверджений 7 грудня 2021 року Кабінетом Міністрів України.
       Державним Гімном України є пісня «Ще не вмерла України і слава, і воля» на слова Павла Чубинського і музику Михайла Вербицького. Патріотична пісня, написана понад 150 років тому, стала втіленням споконвічного прагнення українців до свободи, поєднала крізь віки всіх борців за незалежність і стала справжнім символом нинішньої України.
     Під час повномасштабної війни росії проти України, Державний Гімн українці співають, переховуючись у бомбосховищах, під час обстрілів, на передовій. Саме так звучить душа українського народу, який бореться за свою незалежність, волю та майбутнє! Саме так звучить єдність та сила української нації!
      Сьогодні Державний Гімн України лунає в усіх куточках світу на знак підтримки й поваги до мужності та незламності українського народу!
     З Днем Державного Гімну України, долинчани!