15 лютого день вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2023 10:35

15 лютого 2019 року згідно з Указом Президента від 11 лютого 2004 року № 180/2004  в Україні встановлений День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня виповнюється 34-та річниця виведення військ із Республіки Афганістан.

Фото без опису   Фото без опису
Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в гарячих точках світу.
З 1979 до 1989 року близько 150 тисяч українців пройшли через горнило Афганської війни  Але багатьом солдатам не судилося ступити на рідну землю. Священною є пам’ять про їх героїзм та мужність при виконанні інтернаціонального обов’язку та  готовність платити найдорожчу ціну – своє життя.
Схиляємо голови на знак шани та глибокої вдячності за подвиг та витримку! Честь і слава вам, шановні ветерани Афганістану!
Низький уклін батькам та матерям, які виховали Героїв.
Ми пам’ятаємо і завжди пам’ятатимемо про кожного воїна-інтернаціоналіста.
Бажаємо вам та вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя і довгих років життя!
АРМІЯ БОРОНИТЬ УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ!
Слава Україні! Героям слава!