Вшануємо пам'ять жертв Голокосту.
Дата: 27.01.2023 10:44
Кількість переглядів: 105
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04055222/173ed95686e0b14bf243adda77ced986.png)
Вшануємо пам'ять жертв Голокосту. Українська земля лише за минуле століття пережила кілька масштабних геноцидів, найкривавіші з них - Голодомор та Голокост. Сьогодні ми проживаємо справжній геноцид української нації. Ворог продовжує робити жорстокі вчинки та вбивства. Але наші захисники всіма силами боронять українську землю та народ. У День скорботи та пам’яті ми схиляємо голови перед тими, чиї життя забрали ті страшні події.
« повернутися