До уваги суб’єктів господарювання!

Дата: 13.01.2023 10:14

До уваги суб’єктів господарювання!

Відповідно до  постанови Кабінету Міністрів України від 16 рудня 2022 року N 1384 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 жовтня 2020 р. N 1109 «Деякі питання об’єктів критичної інфраструктури»  Мінагрополітики закріплене як уповноважений орган, який може розглядати і фіксувати перелік об’єктів критичної інфраструктури.

Об’єкти, які є критично важливими для продовольчої безпеки, матимуть додаткові інструменти для гарантій отримання електроенергії. З інформацією про те, як подати документи для включення підприємства до переліку об’єктів критичної інфраструктури, можна ознайомитися за посиланням: