ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 20.12.2022 15:08

ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ

Замовником ДДП – Долинська міська рада  забезпечується вільний доступ громадськості до документів протягом усього строку громадського обговорення в приміщені Кіровоградської обласної державної адміністрації за адресою: Кіровоградська область,
м. Долинська , вул. Соборності Україна,28.

Відповідно до статті 12 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" та пункту 12 Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" щодо забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики", міською радою  проведено процедуру електронних консультацій з громадськістю щодо обговорення проєкту Програми економічного і соціального розвитку Долинської міської територіальної громади на 2023 рік (далі – Програма) та Звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми економічного і соціального розвитку Долинської міської територіальної громади на 2023 рік (далі – Звіт про СЕО).

1) 21 листопада 2022 року розміщено на офіційному  веб-сайті Долинської міської ради:

у розділі "Планово – економічний відділ" за посиланням https://dolynsca-gromada.gov.ua/planovoekonomichnij-viddil-16-53-06-27-04-2021/.

Громадське обговорення Проекту програми та звіту про СЕО тривало з
21 листопада до 20 грудня 2022 року на сайті Долинської міської ради                (30 календарних днів).

2) опубліковано у 2-х друкованих засобах масової інформації (газети "Долинські новини" та "Трудівник Устинівщини");

Відповідно до статті 13 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" щодо проведення консультації з органами виконавчої влади у процесі стратегічної екологічної оцінки надіслано проєкти Програми та Звіту про СЕО та повідомлення про оприлюднення цих документів (на паперових носіях та в електронному вигляді):

центральним органам виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища (Міністерству довкілля України) ;

органам виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища (департаменту екології, природних ресурсів  та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації) та у сфері охорони здоров’я.

У передбачений повідомленням строк (30 календарних днів)  зауважень та пропозицій до проекту Програми  на вказану в інформаційному повідомленні адресу або в інший спосіб до Долинської міської ради від Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України не надходило.

Отримані від  департаменту екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації та департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації зауваження та пропозиції враховані у проєкті Програми та Звіті про СЕО.