Акція «Свята без тата»

Дата: 13.12.2022 09:25

Акція «Свята без тата»

Цього року мільйони дітей України  змушені зустрічати Різдво без батьків, матері, на чужині, в підвалах, руїнах або бомбосховищах. Саме тому акція «Свята без тата» має  на меті охопити всіх дітей, які на сьогодні перебувають на території України.

За сприянням Міністерства соціальної політики України та Фонду «Uniters» (Warszawa, Polska) планується привітати  всіх дітей, які фактично проживають  в громадах України подарунками  від Ельфіф, за рахунок фонду.

Координатором даної акції в Долинській громаді є  служба у справах дітей міської ради.

Основні вимоги щодо отримання подарунка свідоцтво про народження дитини та відомість видачі пакунка.

Вибірково проводиться відео звіт під час видачі пакунків.

Всі копії документів зберігаються в службі у справах дітей міської ради, не передаються ні яким структурам.

Діти шкільного та дошкільного віку отримують дані подарунки у своїх навчальних закладах. Діти внутрішньо переміщені, які проходять он- лайн навчання у своїх навчальних закладах, за місцем попереднього проживання, а не на території нашої громади, приходять зі свідоцтвом про народження та довідкою про статус ВПО та  діти дошкільного віку (від 0-6років), які перебувають на домашньому виховані, отримують пакунки за наданням свідоцтва про народження дитини та за присутності законного представника дитини з паспортом в службі у справах дітей міської ради за адресою:

м. Долинська, вул. Центральна, буд 139

На даний час подарунки, ще не прибули до громади. Ведеться підготовча робота управлінням освіти, молоді та спорту міської ради, з метою ефективної видачі подарунків всім дітям шкільного та дошкільного віку.

В разі отримання подарунків громадою, інформація буде надана додатково.