16 грудня 2022 року під головуванням першого заступника міського голови Ольги Гронт проведено засідання   комісії щодо прийняття рішення  про створення на території Долинської міської ради патронатної сім’ї.

Дата: 16.12.2022 20:08

​З питання функціонування патронатних сімей в області проінформував директор Кіровоградського обласного центру соціальних служб Кіровоградської обласної військової адміністрації Сергій Пастернак, якій був присутнім на даному засіданні. Заступник директора Кіровоградського обласного центру соціальних служб Кіровоградської обласної військової адміністрації, національний тренер по підготовці кандидатів у патронатні вихователі - Олена Коваленко ознайомила присутніх  щодо рекомендацій за результатами програми навчання кандидатів у патронатні вихователі.

За підсумками співбесіди прийнято одноголосно рішення  щодо функціонування на території Долинської громади патронатної сім’ї.

Перший етап зустрічі - це  співбесіда першого заступника міського голови з кандидатами у патронатні вихователі та керівниками установ та закладів міської ради, які дотичні до ведення випадку дитини, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Другий етап - навчання для міждисциплінарної команди щодо особливостей роботи під час надання послуг з патронату над дитиною.

Всі учасники навчання пройшли підготовку для роботи в межах своїх функціональних обов’язків з кандидатами у патронатні вихователі. Дане навчання провела  національний тренер по підготовці кандидатів у патронатні вихователі - Олена Коваленко.